UA-73329122-1
START WIADOMOŚCI PIŁKA NOŻNA PIŁKA RĘCZNA KOSZYKÓWKA HOKEJ NA LODZIE INNE SPORTY SPORTY WALKI KONTAKT
ZAPOWIEDZI I WIADOMOŚCI SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
sportowy-poznan.pl sportowy Poznań w moim obiektywie
PGE Skra Bełchatów Biuro Prasowe film i zdjęcie  07.12.2017r Wypowiedzi po meczu PGE Skra - Chaumont VB 52  Video z wypowiedziami Karola Kłosa i Kacpra Piechockiego
Dafi Społem Kielce Biuro Prasowe tekst i zdjęcie 11.12.2017r Komentarze po meczu z PGE Skrą Bełchatów: Wojciech Serafin, Szymon Biniek, Jakub Wachnik Wojciech Serafin: Można być zadowolonym z dzisiejszej postawy chłopaków na boisku. Przede wszystkim nie przegraliśmy tego meczu w szatni. Przegraliśmy sportowo. Mariusz Wlazły wszedł w trudnym momencie na zagrywkę i zrobił różnicę. Przeciwnicy odskoczyli nam na trzy punkty i nie potrafiliśmy ich dogonić. Nasz nowy atakujący, Tomislav Dokić nam mocno pomógł. Jeszcze nie jest w optymalnej formie, cały czas się buduje, a jego forma rośnie. Jakub Wachnik: Niestety nie udało nam się wygrać tego meczu. W drugim secie byliśmy najbliżej zwycięstwa. Myślę, że to nasze błędy zadecydowały o tym, że to PGE Skra wygrała. Prowadziliśmy przez większą część tej partii, bełchatowianie zagrywką dogonili wynik, potem graliśmy punkt za punkt i niestety nie udało nam się wygrać. W trzecim secie wyszliśmy na boisko, żeby dalej walczyć. Do pewnego momentu graliśmy jak równy z równym, potem coś się zacięło w naszej grze i przegraliśmy. Nie możemy być zadowoleni z wyniku spotkania, ale znajdziemy jakieś pozytywy w naszej grze. Mamy dużo wniosków do analizy i do tego, żeby coś poprawić w naszej grze. Szymon Biniek: Bardzo szkoda nam tego drugiego seta, bo nawiązaliśmy wyrównaną walkę. Myślę, że popełniliśmy zbyt dużo błędów na zagrywce, aczkolwiek ryzyko w tym drugim secie nam się opłaciło.
PGE Skra Bełchatów Biuro Prasowe film i zdjęcie 11.12.2017r Wypowiedzi po meczu PGE Skra - Dafi Społem Kielce Wypowiedzi  Patryka Czarnowskiego, Milada Ebadipoura (video z tłumaczeniem) oraz Wojciecha Serafina.