UA-73329122-1
START WIADOMOŚCI PIŁKA NOŻNA PIŁKA RĘCZNA KOSZYKÓWKA HOKEJ NA LODZIE INNE SPORTY SPORTY WALKI KONTAKT sportowy-poznan.pl sportowy Poznań w moim obiektywie

KOTWICA KÓRNIK II LIGA

PIŁKA

ZESPÓŁ KOBIECY PIŁKI NOŻNEJ KOTWICA KÓRNIK LIPNO STĘSZEW
Więcej zdjęć - polub mnie

KOTWICA II KÓRNIK III L

LIGA

Informacja Prasowa Kotwica Kórnik tekst i zdjęcie 07.11.2017r Świetna passa Kotwicy Kórnik przerwana (Trafiła Kotwica na kamień) Po wygranej na własnym boisku podopieczne trener Hanny Sokół udały się na mecz do Szczecina, by tam powalczyć o ostatnie ligowe punkty w tej rundzie z miejscową Olimpią. Wynik szybko otworzyły gospodynie, gdy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego pokonały golkiperkę Kórnika. Kórniczanki zaczęły gonić wynik, co zakończyło się sukcesem po kilkunastu minutach. Boguszyńska bezpośrednio z rzutu wolnego strzela pod poprzeczkę nie dając szans bramkarce Olimpii. Pomimo wielu dogodnych sytuacji dla obu drużyn zawodniczki na przerwę schodziły przy stanie 1:1. Druga połowa to widoczna walka obu drużyn. Olimpii udało się strzelić bramkę na 2:1, która niesamowicie pobudziła zespół z Szczecina do ataku. Po faulu na zawodniczce gospodyń boisko opuściła Chojnacka i Kotwica przez 30 minut musiała grać w dziesiątkę. Walcząc w osłabieniu Kórniczanki nie straciły kolejnej bramki ale też żadnej nie udało się zdobyć. Kotwica mimo przegranej, zimę spędzi na fotelu lidera z dorobkiem 27 punktów. Olimpia II Szczecin – Kotwica Kórnik 2:1 (1:1) Bramka dla Kotwicy Boguszyńska 46 minuta. Kotwica: Aleksandra Godlewska (80' Agata Magoń), Aleksandra Chojnacka, Małgorzata Ładniak, Ewa Telążka, Patrycja Grzybkowska, Klaudia Szprync (75' Beata Plewa), Justyna Dziabaszewska, Maja Pustkowiak (62' Klaudia Jaskuła), Martyna Pustkowiak (66' Martyna Piasecka), Martyna Boguszyńska, Katarzyna Sikora
źródło budzikpoznański .pl tekst i zdjęcia Wojtek Budzyk 23.11.2017r Kotwica Kórnik - AZS UAM Poznań 2:7 Środowy wieczór przyniósł nam emocjonujące starcie pomiędzy kórnicką Kotwicą a Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Ekstraklasie Futsalu. Skoro mowa emocjach te w hali Oaza były od samego początku. Już w drugiej minucie doskonałym podaniem Alicja Zając uruchomiła Adę Sikorę, która otworzyła wynik spotkania. To zmobilizowało gospodynie, które już po 20 sekundach za sprawą Gabrieli Sass wyrównały stan spotkania. Po szybkich dwóch golach spotkanie stało na bardzo wyrównanym, zaciętym poziomie. Obie drużyny szukały swoich szans. Ta wymiana ciosów trwała do 15 minuty, kiedy to miało miejsce spIore zamieszanie pod bramką Kotwicy. Najlepiej w nim odnalazły się zawodniczki UAM-u. Na ponowne prowadzenie wyszły dzięki bramce Anny Jacewicz. Końcówka pierwszej połowy to bardzo twarda gra z obu stron i sędziowie musieli tonować zapał zawodniczek. W 19 minucie na indywidualną akcję zdecydowała się Monika Marczak. Pierwsza próba została zablokowana, natomiast przy dobitce futbolówka znalazła drogę do bramki Kotwicy. Po przerwie doskonale sprawdziła się maksyma, że futbol to gra błędów. Trzy minuty i trzy bramki dla poznanianek. Defensywa Kotwicy popełniła kilka błędów, do tego piłka zmierzająca do bramki momentami wpadała w niewiarygodny wręcz sposób. Po 10 minutach gospodynie w końcu się przebudziły i zaczęły próbować strzałów z dystansu. Jeden sprawił sporo trudności Dominice Dewickiej. Mimo wszystko było za mało tych prób. W 31 minucie nieporozumienie pomiędzy wspomnianą już Dewicką a Alicją Zając wykorzystała Małgorzata Ładniak zdobywając drugą bramkę dla Kotwicy. Do końca spotkania żadna z drużyn nie kalkulowała i oglądaliśmy akcja za akcję. W samej końcówce piłka po rzucie rożnym trafiła do Anny Jacewicz, która ustrzeliła hattricka w dzisiejszym spotkaniu. Wynik zdecydowanie wypatrzył obraz tego spotkania, które było zacięte i gdyby nie trzy błędy na początku drugiej połowy ten mecz na pewno do samego końca miałby większy ładunek emocjonalny. Kotwica Kórnik – AZS UAM Poznań 2:7 (1:3) 3′ Gabriela Sass, 31′ Małgorzata Ładniak – 2, 23′ Adrianna Sikora, 15, 21, 40′ Anna Jacewicz, 19′ Monika Marczak, 22′ Alicja Busza Kotwica Kórnik: 12. Aleksandra Blige, 5. Violetta Biegańska, 7.Gabriela Sass, 9. Karolina Wlekła, 15. Marta Kryszak – 1. Aleksandra Godlewska, 2. Patrycja Sutkowska, 3. Martyna Boguszyńska, 4. Małgorzata Ładniak, 6. Ewa Telążka, 11. Paula Fronczak, 13. Katarzyna Sikora, 16. Ewa Weber (C), 27. Justyna Dziabaszewska Trener: Piotr Siudziński, Kierownik drużyny: Bartosz Boguszyński AZS UAM Poznań: 1. Dominika Dewicka, 6. Monika Marczak, 17. Adrianna Sikora, 19. Alicja Zając (C), 25. Laura Czudzińska – 12. Anna Napierała, 3. Anna Jacewicz, 7. Aleksandra Jankowska, 14. Alicja Busza, 15. Renata Nowak, 18. Monika Nowak, 20. Katarzyna Tarnowska, 21. Krystyna Cywińska